Д.Т.


Назад Категория: Бензин, дизель, газ
Подано:15.11.2017 номер:4473 просмотры:82

ТОВ «Белойл Індустрі» є прямим та безпосереднім  імпортером на територію України високоякісного дизельного палива марки ЄВРО – 5.

Ми пропонуємо конкурентні ціни, високу якість, оперативну доставку запропонованого палива.

 

            Також наша компанія спроможна надати зручні та вигідні умови постачання та оплати, безперебійне забезпечення паливом у зручний для Вас час.

Дизельне пальне виробництва РФ компанією надходить до України по нафтопродуктопроводу на ЛВДС «Новоград-Волинський», де здійснюється його розмитнення.

Після розмитнення виконується відвантаження дизельного пального залізничним (залізничний наливний пункт зд. станція Новоград -Волинський) або автомобільним (автомобільний наливний пункт ЛДВС  «Новоград-Волинський») транспортом на адресу кінцевих Отримувачей.

Дизельне пальне виробництва Беларусь надходить до України залізничним транспортом на зд. станцію Коростень з послідуючим відвантаженням на адресу кінцевих Отримувачей автомобільним та залізничним транспортом.

Для забезпечення потреб наших Замовників підтримується постійний складський запас нафтопродуктів на зберіганні на нафтобазах у містах Київ, Полтава, Дніпро, Херсон, Житомир, , Новоград-Волинський.

            Здійснюємо відвантаження палива автомобільними і залізничними партіями.

Забезпечуємо оперативну доставку нафтопродуктів в будь-який регіон України бензовозами ємністю від 5 до 42 м. куб.

Відвантаження залізничним транспортом здійснюється з ст. Новоград - Волинський, Житомирської області., ст. Чернигів, ст. Коростень

Умови оплати: передоплата, оплата по факту поставки, відстрочка платежу відповідно до умов договору поставки нафтопродуктів.

Паливо, що реалізується  нашою компанією, має увесь пакет відповідних документів: паспорт якості, сертифікат відповідності.

          За бажанням Замовника можливе проведення додаткових випробувань і експертиз пропонованого дизельного палива у відповідних акредитованих центрах випробувань паливно-мастильних матеріалів.

           Крім того наша компанія має успішний досвід участі у тендерних закупівлях паливно-мастильних матеріалів Замовниками яких виступали юридичні особи державної та приватної форми власності.

21.4 грн.
Контактная информация:
Показать номер

067 954 55 92

Новоград-Волынский, Смыга
Николай
на сайте с 14.03.2017
Похожие объявления
Скупка отработанного масла различного типа
Пункт топливозаправочный мобильный ПТМ-017
Битум 60/90, 70/100, мазут
  • Битум 60/90, 70/100, мазут
  • ООО фирма «Алеко» осуществляет  поставки  битума нефтяного дорожного, эмульсии битумной...
нет фото
  • Продам пеллеты
  • Предприятие МКП Інтек-Сервис – производит и реализует топливную гранулу (пеллеты) из древесины:- диаметр...
  • 2200 грн.
нет фото
  • 1600 грн.
Дизельное топливо Евро-5
Дизельное топливо марки Евро– 5
  • 22 грн.